09 червня відповідно до Примірного положення про порядок звітування керівників навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю відбувся звіт директора Війтівського ОЗ Джужука Володимира Миколайовича. На захід були запрошені учителі, представники батьківських комітетів, колеги з філій.

Звіт охоплював діяльність керівника та колективу відповідно до чотирьох напрямків освітньої діяльності, а саме:

1. Освітнє середовище. Система збереження та зміцнення здоров’я учня та вчителя. Якість організації освітнього процесу. Безпечна школа. Попередження булінгу.

2. Система оцінювання здобувачів освіти.Забезпечення виконання Державних стандартів – якість освіти. Задоволення освітніх потреб. Досягнення здобувачів освіти.

3. Педагогічна діяльність. Методичне і кадрове забезпечення. Реалізація Концепції НУШ.

4. Управлінські процеси. Партнерство в освіті. Формування іміджу закладу освіти. Розбудова громадсько-активного освітнього закладу. Матеріально-технічне забезпечення.
Голова батьківського комітету Юлія Рудь інформувала про використання спонсорських коштів та участь батьківської громадськості у житті школи, зокрема, подякувала усім за активну волонтерську діяльність.
Шляхом закритого голосування роботу директора Війтівського ОЗ визнано задовільною.

Презентація до звіту:

ЗВІТ В ТЕКСТОВОМУ ФОРМАТІ