Війтівський опорний заклад загальної середньої освіти
офіційний веб-сайт
c. Війтівка, Бершадський р-н,
вул. Соборна, 101
(04352) 43-766
viytivska_school@ukr.net

Війтівський опорний заклад загальної середньої освіти

офіційний веб-сайт
МЕНЮ

Із 15 до 21 листопада 2021 року відбувся другий етап Глобального тижня безпеки дорожнього руху (Перший етап відбувся у травні цього року).

У Війтівському ОЗЗСО згідно з Загальним Планом заходів Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху 15 листопада вчителем основ здоров’я і класним керівником  Цвігун Н.А.  було проведено Єдиний національний урок у 5-А класі на тему «Дотримуйся правил дорожнього руху» в рамках національного проекту «Безпечна країна». 

Також протягом тижня було проведено бесіди, вікторини, конкурси, рольові ігри з питань повторення знань з безпеки дорожнього руху щодо захисту життя та здоров’я дітей на дорозі. 

Під час проведення Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Україні вчителі використали матеріали (навчально-методичний посібник, який було розроблено для підготовки до цього уроку, а також низку навчально-роз’яснювальних відеоматеріалів), які підготували Міжнародний благодійний фонд «Допомогти постраждалим внаслідок ДТП» спільно з Міністерством освіти та науки України.

1

2

3

4

5

6

7 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2022. Війтівська ЗОШ. Всі права захищені.